Zarezerwuj kajaki już teraz!


Spływy Warka

+48 667 700 002

kontakt@splywywarka.pl

Kajaki Pilica

Kajaki Pilica

to firma oferująca Spływy Kajakowe Pilica, w której oferujemy wynajem stabilnych i wygodnych kajaków. Gwarantujemy przewóz uczestników wyprawy do miejsca docelowego jak i transport bagażu. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru trasy oraz organizacji dodatkowych atrakcji. Podane ceny kajaków obowiązują w weekendy w okresie letnim; przy większej ilości kajaków oraz w dni powszednie i poza sezonem letnim oferujemy atrakcyjne rabaty ustalane indywidualnie. Honorujemy również zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Kajaki rzeką Pilicą

Znajdujemy się zaledwie 60km od Warszawy, w miejscowości Warka, położonej nad malowniczą rzeką Pilicą. Zarówno Pilica jak i zachwycająca okoliczna przyroda zachęcają do aktywnego wypoczynku, ponieważ jest to jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych tego regionu, kryjący w sobie wiele historyczno-przyrodniczych ciekawostek. Spływ kajakowy Pilicą to pozytywne emocje i gwarancja udanego wypoczynku.
Proponujemy także wynajem sprzętu na Wiśle i Radomce.

Nowoczesne kajaki – Kajaki Pilica

Oferujemy kajaki jedno- i dwuosobowe kajaki politylenowe (odporne na uszkodzenia mechaniczne), wyposażone w kapoki oraz wiosła.

Dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy! Spływy Kajakowe Pilica

Spływy Kajakowe Pilica

Spływy Kajakowe Pilica

 

Trasy spływów

 

Nie czekaj i zarezerwuj spływ!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz spływ

Preferowany dzień spływu

Dodatkowe informacje Uwagi

Udowodnij, że nie jesteś komputerem

 

Kajaki Pilica
5 (100%) 50 votes

Spływy Warka | Spływy Kajakowe Pilica | Kajaki Warka | Wypożyczalnia kajaków | Kajaki Pilica | Spływy kajakowe po Pilicy