Zarezerwuj kajaki już teraz!


Spływy Warka

667 700 002

splywywarka@gmail.com

Spływy kajakowe po Pilicy

Spływy kajakowe po Pilicy

to firma oferująca Spływy Kajakowe Pilica, w której oferujemy wynajem stabilnych i wygodnych kajaków. Gwarantujemy przewóz uczestników wyprawy do miejsca docelowego jak i transport bagażu. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru trasy oraz organizacji dodatkowych atrakcji. Podane ceny kajaków obowiązują w weekendy w okresie letnim; przy większej ilości kajaków oraz w dni powszednie i poza sezonem letnim oferujemy atrakcyjne rabaty ustalane indywidualnie. Honorujemy również zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Wybierz się na spływy kajakowe po Pilicy

Znajdujemy się zaledwie 60km od Warszawy, w miejscowości Warka, położonej nad malowniczą rzeką Pilicą. Zarówno Pilica jak i zachwycająca okoliczna przyroda zachęcają do aktywnego wypoczynku, ponieważ jest to jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych tego regionu, kryjący w sobie wiele historyczno-przyrodniczych ciekawostek. Spływ kajakowy Pilicą to pozytywne emocje i gwarancja udanego wypoczynku.
Proponujemy także wynajem sprzętu na Wiśle i Radomce.

Nowoczesne kajaki – Kajaki po rzece Pilica

Oferujemy kajaki jedno- i dwuosobowe kajaki politylenowe (odporne na uszkodzenia mechaniczne), wyposażone w kapoki oraz wiosła.

Dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy! Spływy Kajakowe Pilica

Spływy Kajakowe Pilica

Spływy Kajakowe Pilica

 

Trasy spływów

 

Nie czekaj i zarezerwuj spływ!

Tel: 667 700 002

mail: splywywarka@gmail.com

 

Spływy Warka | Spływy Kajakowe Pilica | Kajaki Warka | Wypożyczalnia kajaków | Kajaki Pilica | Spływy kajakowe po Pilicy