Zarezerwuj kajaki już teraz!


Spływy Warka

667 700 002

splywywarka@gmail.com

Warka kajaki

Kajaki Warka

Kajaki w mieście Warka

Spływy Kajakowe Pilica, w której oferujemy wynajem stabilnych i wygodnych kajaków Spływy Warka, Spływy Kajakowe Pilica, Kajaki Warka, Warka Wypożyczalnia kajaków, Kajaki Pilica, Spływy kajakowe po Pilicy, Spływy Warka, Spływy Kajakowe Pilica, Kajaki Warka, Wypożyczalnia kajaków, Kajaki Pilica, Spływy kajakowe po Pilicy, Kajaki nad Pilicą, Spływy kajakowe Warka, Spływy Kajakowe Pilicą, Kajaki Warka, Wypożyczalnia kajaków Warka, Kajaki Pilica, Spływy kajakowe po Pilicy, Spływy Pilicą, Kajakiem po Pilicy. Gwarantujemy przewóz uczestników wyprawy do miejsca docelowego jak i transport bagażu. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru trasy oraz organizacji dodatkowych atrakcji.

Spływy Kajakowe Pilica blisko Warszawy

Znajdujemy się zaledwie 60km od Warszawy, w miejscowości Warka, położonej nad malowniczą rzeką Pilicą. Zarówno Pilica jak i zachwycająca okoliczna przyroda zachęcają do aktywnego wypoczynku, ponieważ jest to jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych tego regionu, kryjący w sobie wiele historyczno-przyrodniczych ciekawostek. Spływ kajakowy Pilicą to pozytywne emocje i gwarancja udanego wypoczynku.
Proponujemy także wynajem sprzętu na Wiśle i Radomce.

Nowoczesne kajaki

Oferujemy kajaki jedno- i dwuosobowe kajaki politylenowe (odporne na uszkodzenia mechaniczne), wyposażone w kapoki oraz wiosła.

Dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Kajaki Warka

 

Kajaki Warka – Trasy spływów

 

Nie czekaj i zarezerwuj spływ!

Tel: 667 700 002

mail: splywywarka@gmail.com

[kkstarratings]

Spływy Warka | Spływy Kajakowe Pilica | Kajaki Warka | Wypożyczalnia kajaków | Kajaki Pilica | Spływy kajakowe po Pilicy