Zarezerwuj kajaki już teraz!


Spływy Warka

667 700 002

splywywarka@gmail.com

Wypożyczalnia kajaków

Spływy Warka  – Wypożyczalnia kajaków

to firma oferująca Spływy Kajakowe Pilica, w której oferujemy wynajem stabilnych i wygodnych kajaków. Gwarantujemy przewóz uczestników wyprawy do miejsca docelowego jak i transport bagażu. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru trasy oraz organizacji dodatkowych atrakcji.

Wypożyczalnia kajaków blisko Warszawy

Znajdujemy się zaledwie 60km od Warszawy, w miejscowości Warka, położonej nad malowniczą rzeką Pilicą. Zarówno Pilica jak i zachwycająca okoliczna przyroda zachęcają do aktywnego wypoczynku, ponieważ jest to jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych tego regionu, kryjący w sobie wiele historyczno-przyrodniczych ciekawostek. Spływ kajakowy Pilicą to pozytywne emocje i gwarancja udanego wypoczynku.
Proponujemy także wynajem sprzętu na Wiśle i Radomce.

Nowoczesne kajaki, nowoczesna wypożyczalnia kajaków

Oferujemy kajaki jedno- i dwuosobowe kajaki politylenowe (odporne na uszkodzenia mechaniczne), wyposażone w kapoki oraz wiosła.

Przystań na Winiarach

Współpracujemy z Przystanią na Winiarach na wyłączność.Przystań to nowa miejscówka na rozrywkowej mapie Warki! Kemping położony jest nad samym brzegiem Pilicy. Pozytywna energia łączy się tutaj z wakacyjnym klimatem.

Dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy! 

 

Wypożyczalnia kajaków – Trasy spływów

 

Nie czekaj i zarezerwuj spływ!

Tel: 667 700 002

mail: splywywarka@gmail.com

 
 

Spływy Warka | Spływy Kajakowe Pilica | Kajaki Warka | Wypożyczalnia kajaków | Kajaki Pilica | Spływy kajakowe po Pilicy